جزئیات خبر

دعوت رسمی از ایران برای حضور در تور بین المللی خزر- آمل
سفیر ترکمنستان با رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی دیدار کرد

دعوت رسمی از ایران برای حضور در تور بین المللی خزر- آمل

 

سفیر ترکمنستان با حضور در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و دیدار با صیدانلو از تیم رالی ایران برای حضور در مسابقات بین المللی ترکمنستان ( تور خزر – آمل ) دعوت رسمی به عمل آورد . 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، احمد قربان اف در این دیدار که پیش از ظهر امروز سه شنبه در محل فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی برگزار شد ، دعوتنامه فدراسیون اتومبیلرانی کشورش را از ایران تقدیم محمود صیدانلو کرد و از او خواست تا با حضور تیمی از ایران در این رقابت ها که با حضور کشورهای مختلف جهان طی روزهای 20 تا 24 شهریورماه بطول یکهزار کیلومتر برگزار می شود ، موافقت کند . 
احمداف حضور ایران را به عنوان یک کشور قدرتمند در عرصه اتومبیلرانی در این رقابت ها به عنوان کشوری دوست و برادر خواستار شد و رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران هم با استقبال از این دعوت و با وجود تقارن با مسابقه بین المللی در ایران ، قول همه گونه همکاری در بحث اجرائی با توجه به نیروهای کارآزموده ای که کشورما دارد با حضور یکی دو تیم را داد و متقابلا از ترکمنستان دعوت کرد تا در رقابت های بین المللی خاورمیانه ( مرک ) که اواسط شهریورماه به میزبانی تهران انجام خواهد شد ، حضور پیدا کنند . 
صیدانلو با اشاره به فعالیت گسترده ایران در خاورمیانه و تجربه خوبی که طی سه سال گذشته از برگزاری یک راند از مسابقات مهم رالی خاورمیانه بدست آمده از سفیر ترکمنستان خواست تا با کمک به این امر زمینه حضور تیم این کشور را مهیاء سازد . وی افزود : ما تجربیات خوبی در برگزاری رالی داریم و خوشحال می شویم که کمک کنیم که کشور دوست و همسایه ما در منطقه بتواند با موفقیت این رقابت ها را برگزار کند . 
وی در خاتمه از احمد اف خواست تا جزئیات و اطلاعات بیشتری از چگونگی و سطح برگزاری این مسابقات را از فدراسیون اتومبیلرانی ترکمنستان در اختیار ایران بگذارد تا با بررسی این دعوت ، تیم ایران بتواند در این رقابت ها حاضر شود . 
سفیر ترکمنستان در بخش پایانی صحبت ها خود پیرامون تور خزر – آمل گفت : آمل مرکز استان لباب است که هم اکنون ترکمن آباد نامیده می شود و در مسیر جاده ابریشم قرار دارد و در ایران هم شهری به همین نام در استان مازندران وجود دارد . در نهایت هم قرار شد با کمک سفیر علاقمند به ورزش ترکمنستان در ایران روابط فدراسیون های اتومبیلرانی دو کشور گسترش و تعمیق پیدا کند .

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی