جزئیات اطلاعیه

رقابت آفرودسواران در مرحله سوم مسابقات قهرمانی کشور ارومیه/25 آبان 97

رقابت آفرودسواران در مرحله سوم مسابقات قهرمانی کشور ارومیه/25 آبان 97

​سومین مرحله مسابقات دودیفرانسیل قهرمانی کشور درسال ۱۳۹۷ به میزبانی استان آذربایجان غربی و در شهر ​ارومیه، برگزار می شود.

بر اساس اعلام کمیته آفرود این مسابقه در تاریخ ​​97/08/25 برگزار و هیات های استان فقط تا پایان وقت اداری 97/08/21 می توانند نسبت به اعلام آمادگی طبق شرایط زیر و قوانین اعلام شده در سایت فدراسیون اقدام نمایند، بدیهی است معرفی نامه های بعد از تاریخ فوق فاقد اعتبار می باشند.

شرایط ثبت نام:

۱- معرفی نامه هیئت استان با قید اسامی شرکت کنندگان ، شماره گواهینامه ، شماره ملی، شماره بیمه ورزشی و تلفن شرکت کنندگان در مسابقه.
۲- همراه داشتن یک قطعه عکس ۴×۳ و اصل کارت ملی و گواهینامه و بیمه نامه

۳-هر استان فقط می تواند یک نفر سرپرست و یک نفر مکانیک به همراه تیم اعزام نماید(به علت محدودیت در اسکان خواهشمند است از آوردن نفرات همراه خودداری فرمایید)هزینه هر نفر اضافه به عهده استان می باشد.
۴-هر استان حداکثر میتواند ۵ شرکت کننده (حداکثر ۴ نفر آقا) در هرکلاس معرفی نماید.
*نحوه کلاس بندی و قوانین ایمنی و کلی مسابقات سال ۱۳۹۷ در سایت فدراسیون (www.mafiri.ir) قسمت قوانین و آیین نامه ­ها درج شده و کلیه تیم ها موظف به رعایت قوانین اعلام شده می باشند.

 این کمیته فقط برای شرکت کنندگانی که تا تاریخ 97/08/21 هزینه ثبت نام را پرداخت کرده باشند متعهد به تهیه اسکان و پذیرایی خواهد بود.

شماره حساب 0109734527008 بانک ملی بنام هیات استان آذربایجان غربی.

نشانی محل برگزاری: پارک جنگلی ارومیه

شماره های تماس هماهنگی: 09143491576 آقای علا حکیمی(دبیر هیات) و 09015108229 آقای رضا طرفه (مسئول کمیته آفرود استان)

آیین نامه مسابقات آفرود ارومیه(pdf)

تگ ها:

اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی