جزئیات اطلاعیه

مرحله چهارم مسابقات آفرود قهرمانی کشور / 8 , 9 اسفند 1398

مرحله چهارم مسابقات آفرود قهرمانی کشور / 8 , 9 اسفند 1398

چهارمین مرحله مسابقات دو دیفرانسیل قهرمانی کشور درسال ​۱۳۹۸ به میزبانی استان ​گلستان در تاریخ ​​98/12/08 لغایت ​98/12/09 ، برگزار می شود.

بنا به اعلام کمیته برگزاری هیات های استان فقط تا پایان وقت اداری 98/​12/​5 می توانند نسبت به اعلام آمادگی طبق شرایط زیر و قوانین اعلام شده در سایت فدراسیون اقدام نمایند، بدیهی است معرفی نامه های بعد از تاریخ فوق فاقد اعتبار می باشند.

شرایط ثبت نام:

۱- معرفی نامه هیئت استان با قید اسامی شرکت کنندگان ، شماره گواهینامه ، شماره ملی ، شماره بیمه ورزشی و تلفن شرکت کنندگان در مسابقه.
۲- همراه داشتن یک قطعه عکس ۴×۳ و اصل کارت ملی و گواهینامه و بیمه نامه

۳-هر استان فقط می تواند یک نفر سرپرست و یک نفر مکانیک به همراه تیم اعزام نماید(به علت محدودیت در اسکان خواهشمند است از آوردن نفرات همراه خودداری فرمایید)هزینه هر نفر اضافه به عهده استان می باشد.
۴-هر استان حداکثر میتواند ۵ شرکت کننده (حداکثر ۴ نفر آقا) در هرکلاس معرفی نماید.


*نحوه کلاس بندی و قوانین ایمنی و کلی مسابقات سال ۱۳۹۸ در سایت فدراسیون (www.mafiri.ir) قسمت قوانین و آیین نامه ­ها درج شده و کلیه تیم ها موظف به رعایت قوانین اعلام شده می باشند.

 این کمیته فقط برای شرکت کنندگانی که تا تاریخ ​98/12/05 ثبت نام خود را انجام داده باشند متعهد به تهیه اسکان و پذیرایی خواهد بود.

محل برگزاری و خوابگاه : گرگان - میدان شهید قندهاری انتهای جاده آق مجتمع ورزشی شهدای گلستان

شماره های تماس هماهنگی: ۰۹۱۱۱۷۱۸۱۵۸ آقای مرتضی عباسی تگ ها:

اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی