جزئیات اطلاعیه

دومین مرحله مسابقات آفرود قهرمانی کشور/31 مرداد 1398

دومین مرحله مسابقات آفرود قهرمانی کشور/31 مرداد 1398

دومین مرحله مسابقات دودیفرانسیل قهرمانی کشور درسال ​1398 به میزبانی استان ​مازندران و در قائم شهر، برگزار می شود.

بر اساس اعلام کمیته آفرود این مسابقه در تاریخ ​​​98/5/31 لغایت 98/6/1 برگزار و هیات های استان فقط تا پایان وقت اداری 98/5/26 می توانند نسبت به اعلام آمادگی طبق شرایط زیر و قوانین اعلام شده در سایت فدراسیون اقدام نمایند، بدیهی است معرفی نامه های بعد از تاریخ فوق فاقد اعتبار می باشند.

شرایط ثبت نام:

۱- معرفی نامه هیئت استان با قید اسامی شرکت کنندگان ، شماره گواهینامه ، شماره ملی، شماره بیمه ورزشی و تلفن شرکت کنندگان در مسابقه.
۲- همراه داشتن یک قطعه عکس ۴×۳ و اصل کارت ملی و گواهینامه و بیمه نامه

۳-هر استان فقط می تواند یک نفر سرپرست و یک نفر مکانیک به همراه تیم اعزام نماید(به علت محدودیت در اسکان خواهشمند است از آوردن نفرات همراه خودداری فرمایید)هزینه هر نفر اضافه به عهده استان می باشد.
۴-هر استان حداکثر میتواند ۵ شرکت کننده (حداکثر ۴ نفر آقا) در هرکلاس معرفی نماید.
*نحوه کلاس بندی و قوانین ایمنی و کلی مسابقات سال 1398 در سایت فدراسیون (www.mafiri.ir) قسمت قوانین و آیین نامه ­ها درج شده و کلیه تیم ها موظف به رعایت قوانین اعلام شده می باشند.

 این کمیته فقط برای شرکت کنندگانی که تا تاریخ ​98/5/6 ثبت نام خودرا انجام داده باشند متعهد به تهیه اسکان و پذیرایی خواهد بود.

نشانی محل برگزاری: قائم شهر - کمربندی زیر پل تلار

شماره های تماس هماهنگی: 09111148721 آقای ​حمیدرضا جدیدی و 09112230931 آقای محمدی 

آیین نامه مسابقات آفرود ارومیه(pdf)

تگ ها:

اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی